Xiaomi Mi VR Play

Produkt nemá žiadne parametre.

Produkt nemá žiadne parametre.

Xiaomi sa opäť vrhá do sveta virtuálnej reality, tentokrát s okuliarmi Xiaomi Mi VR (Virtual Reality). Oproti predchádzajúcej verzii Xiaomi Mi VR Play sa môžeme tešiť na mnoho vylepšení ako na rýchlejšiu odozvu zariadenia, presnejšie snímanie Vašich pohybov a ovládač so senzormi vďaka ktorému je možné aplikácie ovládať jediným pohybom.

Xiaomi headset pre virtuálnu realitu ponúka zážitok z filmov v 360° v pohodlí Vašej obývacej izby. Prehliadnuť celý svet alebo sa priamo ocitnúť v hernom svete, živé ponorenie do panoramatického videa. Xiaomi Mi VR okuliare uspokoja Vašu zvedavosť o svete a doprajú Vám iný spôsob vnímania rozsiahlych skúseností. S možnosťou využitia telefónu sa jedná o lacný a veľmi chytľavý spôsob zábavy.

Jediné čo je potrebné urobiť, je pripnúť mobilný telefón do puzdra s okuliarmi, chytiť ovládač, pohodlne sa usadiť či urobiť okolo seba priestor a užiť si atmosféru ako z kina, divadla či športoviska. Či už panoramatické video, 2D alebo 3D film či herné aplikácie. Okuliare pre virtuálnu realitu sú opatrené pásikom, ktorý sa pripne okolo hlavy.

Veľkou novinkou u okuliarov pre virtuálnu realitu je hlavne špeciálny ovládač nabitý senzormi ako sú deväťosý pohybový senzor, akcelerometer, gyroskop a magnetometer. Na ovládači je umiestnená dvojica ovládacích tlačidiel s touchpadom, vďaka ktorým je možné obsluhovať aplikácie či hry priamo pohybom ruky. S ovládačom je možné si virtuálnu realitu ľahko podrobiť a naplno sa do nej vžiť. Ovládač s okuliarmi komunikuje cez Bluetooth 4.0 a na jedno nabitie vydrží viac než 60 hodín prevádzky. Batéria ovládača však nie je integrovaná, ale je na klasické AAA batérie.

Xiaomi Mi VR sú optimalizované špeciálne pre procesory typu Snapdragon (Xiaolong) 820/821 a grafický čip Adreno 530 - teda napr. pre modely Xiaomi: Mi5, Mi5S, MI5S Plus, Mi Note 2

Kľúčové vlastnosti: pre ovládač:

• Výška: 117 mm
  • Šírka: 40 mm
  • Hrúbka: 15,5 mm
  • Hmotnosť: 25 g (bez batérie)
  • Batéria: typu AAA
  • Výdrž: až 60 hodíin
  • Somatosenzorická rukoväť
  • Komunikácia s okuliarmi: Bluetooth 4.0
  • Senzory: deväťosý pohybový, akcelerometer, gyroskop a magnetometer

pre okuliare:

• Výška: 295 mm
  • Šírka: 200 mm
  • Hrúbka: 156 mm
  • Hmotnosť: 408 g (bez mobilného telefónu)
  • Konektor: USB-C
  • Headset pre virtuálnu realitu
  • Zorný uhol: až 103°
  • Obnovovacia frekvencia: 1600 Hz
  • Snímač pohybu: 6 osý
  • Pohybovatelné koliesko pre nastavenie osovej vzdialenosti: 600 stupňov krátkozrakosti, 200 stupňov ďalekozrakosti
  • Ultra nízka latencia (odozva): 16 ms
  • Kompatibilné s Xiaomi: Mi5, Mi5S, MI5S Plus, Mi Note 2e na: http://www.mobilmania.cz/bleskovky/xiaomi-mi-vr-levna-ale-kvalitni-konkurence-pro-samsung-gear-vr/sc-4-a-1336244/default.aspx Více na: http://www.mobilmania.cz/bleskovky/xiaomi-mi-vr-levna-ale-kvalitni-konkurence-pro-samsung-gear-vr/sc-4-a-1336244/default.aspx

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.